Bir Zamanlar Çukurova 2.fragmanı ile çıtayı yükseltti

Bir Zamanlar Çukurova 2.fragmanı ile çıtayı yükseltti

Bir Zamanlar Çukurova için yayınlanan ilk fragmanda, sinema filmlerin aratmayan sahneler, konu edineceği yıllar için özel hazırlanan kıyafetler, mekanlar ve kostümleri ile tam puan almayı başardı.

İlk tanıtımın ardından gelen 2. tanıtımda ilkini aratmadı. Büyük beklentiler oluşturan TIMS&B imzalı yapım, sadece senaryosu ve olağanüstü bir şekilde tanıtılması ile değil, güçlü oyuncu kadrosu ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Ustalığını konuşturacak olan Vahide Perçin, daha tanıtımlarından diziye nasıl tat katacağının sinyallerini veriyor. Eski dönem dizilerine daha önce yer aldığı projelerle aşina olan Murat Ünalmış’ın da yeteneğini konuşturacağı bir yapım olan Bir Zamanlar Çukurova’nın her iki fragmanı yayına alındıkları birden fazla mecra ve kanalda bir kaç milyon izlenmeyi yakalamış durumda.

Hatırla Sevgili ve Gönül gibi eski dönem dizilerine imza atan Faruk Teber’i de es geçmemek gerek! Bahsettiğimiz bu dizilerde de o günleri izleyenlere yaşatmayı başaran Teber, yeni dizisinde de o havayı adeta solutuyor. Bakalım tanıtımlarının yarattığı beklenti, dizinin yayınlanan bölümlerinde karşılığını bulacak mı? Hadi ikinci fragmana göz atın, başa sarıp tekrar izleyeceğinize eminiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*