Bir Zamanlar Çukurova tüm kategorilerde birinci!

Bir Zamanlar Çukurova tüm kategorilerde birinci!

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek’in başrollerini paylaştığı, Züleyha’nın oğlunu kucağına aldığı bölümü ile ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova, tüm Kişilerde %14,15 izlenme oranı ve %33,38 izlenme payı, AB’de %11,97 izlenme oranı ve %29,39 izlenme payı ve 20+ABC1’de %14,80 izlenme oranı ve %32,14 izlenme payı alarak 100 program içerisinde ilk sırada yer aldı.

Tüm Kişiler (total), AB ve 20+ABC1’de birinci olan Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Yaman’ soyadını alan, Yılmaz ile Züleyha’nın bebeği doğdu.

Züleyha, oğlunu ‘Yaman’ soyadıyla dünyaya getirip anne oldu. Yılmaz’ı aklından bir an olsun çıkaramayan Züleyha, Demir’in gücü karşısında artık en büyük desteği de oğlundan alacak! Yaman ailesinin ezeli düşmanı Fekeli ve Adnan bebeğin, dizide tüm dengeleri değiştireceğinin sinyali verilirken, Demir’in hırsı ve Yılmaz’ın intikam ateşi de bölüme damga vurdu. İlerleyen bölümlerde adım adım yaklaşan beklenmedik gelişmeler de izleyiciyi fazlasıyla şaşırtacak!

Tims&B, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstleniyor. 1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay geliyor ve kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıyor… Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişiyor… “Bir Zamanlar Çukurova” her Perşembe atv’de.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*