Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Biran Damla Yılmaz’ın sosyal medya hesabı hacklendi

Magazin

Biran Damla Yılmaz’ın sosyal medya hesabı hacklendi

Beyaz Yalan sonrasında rol aldığı Kırgın Çiçekler’de ki Eylül rolü ile ünlenen Biran Damla Yılmaz hayatının şokunu yaşadı.

Biran Damla Yılmaz'ın sosyal medya hesabı hacklendi

Atv’nin izleyenleri göz yaşına boğan dizisi Kırgın Çiçekler’in başrol karakterlerinden Eylül rolü ile ünlenen genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın instagram hesabı hacklendi.

Mahsun Kırmızıgül’ün devam filmini çektiği Mucize 2: Aşk filminin kadrosunda yer alan ve Foça’da gerçekleşen çekimler nedeni ile 2 aya yakındır burada bulunan genç oyuncu hesabına girmeye çalıştığında çalındığını fark etti.

Kişisel hesabının hackerlar tarafından hacklendiğini fark eder fark etmez gerekli girişimleri yapan ve hesabını geri almak için adımlar atan Yılmaz, takipçileri içinde, “Hesabını geri alıncaya kadar yapılacak yayın ve özel mesajları dikkate almamaları” mesajını gönderdi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı