Bircan Bali, Talat Bulut’a ateş püskürdü

Bircan Bali, Talat Bulut'a ateş püskürdü

Bu belge, Talat Bulut’u taciz iddiası ile suçlayan Özge Ş.’nin bundan 5 yıl önce öz babasını kendisini taciz ettiğine yönelik suçlamada bulunduğu, daha sonra İstanbul’a annemin yanına dönmek için böyle bir yalan söylediğini ortaya koydu.

Talat Bulut basına yansıyan bu belge’den haberdar olunca, sosyal medyadan bir video çekip belge hakkında konuşarak, bunu masumiyetine yönelik bir kanıt olarak gösterdi ve “Merhaba, benim için çok önemli bir gelişmeyi paylaşıyorum. Haberin devamını okumalısınız.” diyerek duyurdu.

Bircan Bali Sert Çıktı

Daha sonra ise çektiği bir video ile “Hakkımda, ‘cinsel taciz’ de buluduğumu iddia eden Ö.Ş’nin geçmişte babasına yaşattığı ŞOK..teşekkür ederim” notunu düştüğü bir video çekip, açıklamalarda bulundu.

Bu belge ise Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali’nin çok umurunda değildi. Bircan Bali, kadınların yanında durmalısınız derken, ateş olmayan yerden duman çıkmaz dedi.

“Evet, para koparmaya çalışan kadınlar oluyor ama Özge Ş.’de böyle bir durum gördük mü?” diyerek set çalışanını savunurken, Ece Erken ise, “yüzünü göstermemiş, tazminat davası açmamış, hiç bir şey yapmamış” amacı ne olabilir ki diye konuştu. İşte canlı yayında ateş püskürdüğü o anlar..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*