Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bircan Bali’nin haberi sonrasında Demet Akalın ve Okan Kurt yapımcısını aradı

Magazin

Bircan Bali’nin haberi sonrasında Demet Akalın ve Okan Kurt yapımcısını aradı

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli televizyon programında Bircan Bali’nin ortaya attığı iddia, ortalığı karıştırdı.

Bircan Bali'nin haberi sonrasında Demet Akalın ve Okan Kurt yapımcısını aradı

Bircan Bali’nin, Ece Erken ile birlikte sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz’da, Demet Akalın ve Okan Kurt’un yanlarında üçüncü bir şahıs ile birlikte taksiye bindiği haberi, haberin muhattaplarını kızdırdı.

Bu haber sonrasında telefona sarılan iki isim, Söylemezsem Olmaz’ın yapımcısını ararken, Demet Akalın aynı zamanda sosyal medya hesabından ‘bu nasıl fantazi kardeşim’ dediği, söz konusu iddiaları yalanlayan bir mesaj paylaştı.

3 konserim vardı hafta sonu, ne Bursa’sı. O taksiciye de dava açacağım, Bircan’ın değil, taksicinin idiası. Ben de dün akşam Madonna ile birlikteydim, Bursa’ya götürdüm Madonna’yı, ne komiksiniz.” derken takipçilerin bu taksi olayına bir şey demeyecek misiniz demesi üzerine Akalın şu mesajı atıyor:

“Ciddiye bile almadım, ama fantazi güzelmiş. Taksi ve Bursa. Çıkarsınlar Allah aşkına şu taksiciyi bende göreyim. Evin suyu çıkmış, tee Bursa’ya gitmişim” diye yanıt verdi.

Bircan Bali ise iddiasında ısrarlıydı ve iddianın arkasında olduğunu, gerçek olduğunu belirtti.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı