Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bircan Bali’nin öpüşme görüntülerini Nihat Doğan mı yaydı?

Magazin

Bircan Bali’nin öpüşme görüntülerini Nihat Doğan mı yaydı?

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın sunucularından Bircan Bali’nin öpüşürken çekilen görüntülerinin yankıları sürüyor.

Bircan Bali'nin öpüşme görüntülerini Nihat Doğan mı yaydı?

Söylemezsem Olmaz’ın sunuculuğunu yapan Bircan Bali’nin sevgilisi ile öpüşürken çekilmiş görüntüleri sosyal medyaya sızdırılmış, evli olduğu dönemde bu aşkı yaşadığı iddia edilmişti.

Bircan Bali konu ile ilgili sert bir açıklama yaparak, o dönemde ayrıydım, evli değildim, bu çirkin ithamlarda bulunanları mahkemeye vereceğim dediği sözlerine programda ve sosyal medyada yer verdi.

Sunucunun bu açıklamaları sonrasında merak edilen ise fotoğrafların nasıl ve kim tarafından sızdığı oldu. Bazı platformlarda ise sevgilisi ile öpüşürken çekilen fotoğraflarının Nihat Doğan tarafından yayıldığı söylendi. Beyaz Tv’de ki programı bir dönem birlikte sunan iki isim arasında ayrışma olduğu, bu nedenle de Nihat Doğan’ın bu paylaşımda bulunduğu söylendi.

Bu haberlerin yayılması ardından jet hızı ile açıklama yapan Nihat Doğan, “Az önce gördüm çok sinirlendim. Bircan Bali’nin görüntülerini yayan kişi olarak benim adımı ima eden sitelere karşı hukuki işlem başlatmış bulunmaktayım. Görüntüleri ben de Instagram’da gördüm. Ayrıca ben kimsenin günahını açmam bel altı da vurmam” dediği açıklaması ile iddiaları yalanladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı