Bircan Bali’nin öpüşme görüntülerini Nihat Doğan mı yaydı?

Bircan Bali'nin öpüşme görüntülerini Nihat Doğan mı yaydı?

Söylemezsem Olmaz’ın sunuculuğunu yapan Bircan Bali’nin sevgilisi ile öpüşürken çekilmiş görüntüleri sosyal medyaya sızdırılmış, evli olduğu dönemde bu aşkı yaşadığı iddia edilmişti.

Bircan Bali konu ile ilgili sert bir açıklama yaparak, o dönemde ayrıydım, evli değildim, bu çirkin ithamlarda bulunanları mahkemeye vereceğim dediği sözlerine programda ve sosyal medyada yer verdi.

Sunucunun bu açıklamaları sonrasında merak edilen ise fotoğrafların nasıl ve kim tarafından sızdığı oldu. Bazı platformlarda ise sevgilisi ile öpüşürken çekilen fotoğraflarının Nihat Doğan tarafından yayıldığı söylendi. Beyaz Tv’de ki programı bir dönem birlikte sunan iki isim arasında ayrışma olduğu, bu nedenle de Nihat Doğan’ın bu paylaşımda bulunduğu söylendi.

Bu haberlerin yayılması ardından jet hızı ile açıklama yapan Nihat Doğan, “Az önce gördüm çok sinirlendim. Bircan Bali’nin görüntülerini yayan kişi olarak benim adımı ima eden sitelere karşı hukuki işlem başlatmış bulunmaktayım. Görüntüleri ben de Instagram’da gördüm. Ayrıca ben kimsenin günahını açmam bel altı da vurmam” dediği açıklaması ile iddiaları yalanladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*