Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bizi Hatırla film müzikleri, film ile aynı gün platformlarda!

Film Haberleri

Bizi Hatırla film müzikleri, film ile aynı gün platformlarda!

Usta yönetmen Çağan Irmak’ın dümeninde oturduğu, birbirinden önemli oyuncu kadrosuna sahip olan Bizi Hatırla filminin müzikleri film ile birlikte yayına girecek.

Bizi Hatırla film müzikleri, film ile aynı gün platformlarda!

Çağan Irmak’ın başarısız olan dizi projesi Gülizar’da birlikte çalıştığı Çiğdem Erken yanı sıra pek çok müzisyenin birlikte hazırladığı Bizi Hatırla film müzikleri, filmin vizyona girdiği gün meraklısının beğenisine sunulacak.

Daha önce Medcezir ve Gülizar dizileri yanı sıra, tiyatro ve bazı sinema filmleri içinde müzikler hazırlayan başarılı müzisyen Çiğdem Erken’in, ‘Kız Kafası’, ‘İstanbul Kızı’ ve Manita gibi albümleri bulunuyor.

20 müzisyenin birlikte hazırladığı, 15 müziğin yer aldığı soundtrack albümü, filmin vizyon tarihi olan 23 Kasım’da, filmin vizyona girmesi ile birlikte ulaşılabilir olacak.

Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk’un başrollerini paylaştığı, Çağan Irmak’ın yönettiği filmin yapımcılığını ise Avşar Film üstleniyor.

FİLM KONUSU

Kaan (Tolga Tekin) binbir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref’i (Altan Erkekli) ise biraz ihmal etmiştir. Ancak günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar, ancak yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul’a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçinde bulundukları güç durumla beraber birbirlerine ne kadar yabancılaştıklarını göreceklerdir. Bu durum Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı