Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bomba kavganın şahidi Gizem Barlak, Arda Turan’ın yaptığı saygısızlığı paylaştı

Magazin

Bomba kavganın şahidi Gizem Barlak, Arda Turan’ın yaptığı saygısızlığı paylaştı

Arda Turan’ın Berkay Yıldız’ın burnunu kırması ile sonuçlanan kavganın yaşandığı mekanda eğlenen isimlerden olan model Gizem Barlak, Arda Turan ile ilgili bir iddia ortaya attı.

Bomba kavganın şahidi Gizem Barlak, Arda Turan'ın yaptığı saygısızlığı paylaştı

Dünden bugüne hala konuşulmaya devam edilen ve Berkay Şahin’in ameliyat olmasına neden olan kavga’nın yaşandığı Gizli Kalsın isimli mekanda eğlenen isimlerden biri olan model Gizem Barlak, o gece Arda Turan ile konuşmaya çalıştı.

Yaşanan kavga nedeni ile eğlencesi bölündüğü için Arda Turan’a gidip konuşmaya çalışan Gizem Barlak, mekan mekan gezdiğimiz gecenin finalini Gizli Kalsın’da yapalım derken, kavgayla final yaptık ya diye yaptığı paylaşımda, Arda Turan’ın kendisine saygısızlık yaptığını iddia etti.

Öyle ki eğlenceleri bozulan model Gizem Barlak, “Arda Turan’a gidip konuşmaya çalıştım, bak bizde burada eğleniyoruz bizim de eğlencemizi bölüyorsun deyince, Arda Turan’ın garsonlara bağırarak hanımefendiyi yarın eğlendirin, benden” dedi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı