Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bozkır dizisinden yeni afiş geldi!

Dizi Haberleri

Bozkır dizisinden yeni afiş geldi!

Yiğit Özşener ve Ekin Koç’un başrollerini paylaştığı, Blutv’nin yeni polisiye dizisi Bozkır’dan yeni bir afiş yayınlandı.

Bozkır dizisinden yeni afiş geldi!

Türkiye’nin internet televizyonu platformlarından biri olan Blutv’de 30 Kasım’da başlayacak olan Bozkır’ın yayınlanan yeni afişinde, Özşener ve Koç’un hayat verdiği karakterler bir balina’yı avlamaya çalışırken görülüyor.

Bir cinayet ile başlayacak olan, aksiyonun eksik olmayacağı dizinin yapımcılığını ARC Film, senaristliğini Levent Cantek ve yönetmenliğini de Bahadır İnce üstleniyor. İlk bölümü ile seyirci karşısına çıkmak için geri sayıma geçen dizinin teaser afişi’nde ki ‘balina avlama’nın manasının nereye varacağı da merak konusu oldu.

Oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran ve Bige Önal yanı sıra usta oyuncu Altan Erkekli’de yer alırken, illüstrasyon afişinde bozkırda balina avlarken görülen Özşener ve Koç, dizi de zamana karşı mücadele edecek.

Bozkır dizisinden yeni afiş geldi!

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı