Bu bayram’da da tekrar seyredeceğiz

Bu bayram'da da tekrar seyredeceğiz

Hali hazırında izlenen diziden bıktırmayı arzuladığını sandığımız Star Tv, bu akşamdan itibaren başlayarak yaz ayında ekrana sürdüğü dizilerin tekrarlarını gösterecek. Henüz 3 bölüm olarak ekrana gelen Nefes Nefese, Çarşamba gününe kadar devam ederken, Erkenci Kuş alabildiğine sürecek. Mali anlamda bir daralma içerisinde olan Star Tv’nin ekstra maliyetten kaçındığı şu süreçte, bu tercihi makul görülebilir. Belki de Nefes Nefese ve Erkenci Kuş’u henüz fark etmeyen izleyicilerin dikkatini çeker ve dizinin sadık izleyici kitlesinde artış yaratır, kim bilir?

Kanal D, yeni dizisi Koca Koca Yalanlar’ı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara getirecek ancak o da bayramda ekrana dizi sürmemeyi tercih edenler arasında. Bayramın 2. günü olan Çarşamba günü hariç, bayram akşamlarında Çarkıfelek Bayram Özel programları, bu boşluğu dolduracak olan Kanal D, Çarşamba günü için ise, Çocuklar Duymasın’ın tekrarını verecek. Yeni sezona Çarşamba gününde başlayan Çocuklar Duymasın’ı belli ki Çarşamba akşamı televizyonu gezen kitleye göstermekten yana, bak biz bu akşamlarda buradayız diye, yoksa neden sadece o akşam Çarkıfeleği koymasın değil mi..

Fox ise bu yıl geleneği bozuyor. Geçmiş sezonlarda bayram seyran dinlemeyip, yayınladığı dizinin yeni bölümünü ekrana sürme yönünde tercih kullanırken, bu yaz o da film göstermekten yana tercihi kullanıyor.

Bu yaz elinde 1 dizisi kalan Show Tv, Perşembe günleri ekrana gelen Meleklerin Aşkı dizisi de kolaj bölümü ile ekranlara gelecek.

TRT 1’de ise değişen bir şey olmuyor. Öyle ki bayram gününe denk gelen herhangi bir dizisi olmadığı için, bugün Ege’nin Hamsisi yayınlanacak, bayramdan sonra ki günlere denk gelen Cumartesi ve Pazar günü de Kalk Gidelim ile Elimi Bırakma ekranlara gelecek, ha ama yeni bölümleri yayınlanacağı için TRT bayram arası vermedi dizinin hayranları sevinebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*