Bu Hafta Vizyona Girecek Olan 4 Yerli Film

Sinemaseverlerin takip ettiği vizyon filmlerinde bu hafta 4 yerli film bulunuyor. Merakla beklenen filmler bu hafta içerisinde izleyici kitlesiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çiçero

Geçtiğimiz gün galası yapan film, merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı olan Mustafa Uslu yine yapımcı koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu ise Gürkan Tanyaş’a ait.

İkinci Dünya Savaşı’nın konu edildiği filmde savaş sırasında geçen bir casusluk hikayesi anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda:  Erdal Beşikçioğlu, Burcu Biricik, Ertan Saban, Murat Garipağaoğlu, Tamer Levent, Mehmet Ulay, Çiğdem Selışık Onat, Levent Ülgen, Mehmet Esen, Selen Öztürk ve Altan Erkekli bulunuyor.

Filmin galasında konuşma yapan Uslu, “Birbirinden kıymetli oyuncu kadromuzla Türk sinemasına çok iyi bir eser kazandırdığımızı düşünüyorum. İnşallah Çiçero da tıpkı “Ayla” ve “Müslüm” gibi Türk sinemasında hak ettiği yeri bulacak.” diyerek filmi hakkındaki düşüncelerini basın mensuplarıyla paylaştı.

Borç Harç

Onedio kanalında “Pinç” programının sunucusu olan Oğuzhan Uğur’un “Borç Harç” adlı filmi bu hafta 18 Ocak günü vizyona giriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Efe Hızır oturuyor. Kadroda bulunan isimler ise Melisa Akman, Burak Topaloğlu, Gökçe Özyol, Hasan Karakuş, Esma Soysal ve Esra Kucur olarak yer alıyor.

Filmin konusu ise borç batağından kurtulmak isteyen genç Murat’ın hikayesini anlatıyor. Asparagas haberler düzenleyen Murat, kız arkadaşıyla evlenmek istiyor. Kız arkadaşının hayalindeki düğünü gerçekleştirmek adına sevgilisinin her isteğini yerine getirmeye çalışan Murat, birçok borcun altına giriyor. Fakat beklenmedik bir durum yaşanıyor ve kız arkadaşı Murat’ı terk ediyor. Borçlar ile baş başa kalan Murat’a patronundan hiç beklemediği bir teklif gelince bir anda dünyası değişiyor.

Can Dostlar

Bizim Köyün Şarkısı filminin de yönetmeni olan Tuğçe Soysop, yeni bir filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcı koltuğunda BKM’nin oturduğu filmin kadrosunda Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin yer alıyor.

Filmde parklarını elinden almak isteyen Kötü Kazım’a karşı bir grup çocuğun yaptıkları konu ediliyor. Aynı mahallede yaşayan ve parklarının elinden gitmesini istemeyen çocuklar, Kötü Kazım’ın parkı ellerinden almasını önlemeye çalışıyor.

Üç Harfliler: Adak

Korku filmi severlere bu hafta müjde var. “Üç Harfliler” korku filmi serisinin son filmi olan “Adak” bu hafta vizyona giriyor. Filmin yönetmen koltuğunda Alper Mestçi oturuyor. Mestçi daha önce de korku filmi kategorisinde yer alan “Karabüyü” ve “Beddua” fimlerinin yönetmen koltuğunda bulunmuştu.

Film Salih ve Melih arasında geçen fantastik olayları konu ediyor. Avlanmak üzere gittikleri ormanda korkunç olaylar yaşayan iki arkadaşın hikayesi korku filmi seven izleyici kitlesiyle buluşmaya hazırlanıyor. 18 Ocak günü vizyona girecek olan film, gerçek bir olaydan konu edilmesiyle birlikte büyük bir merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*