Bu Hafta Vizyona Girecek Olan Sinema Filmleri

Sinemaseverler olarak bu hafta vizyona girecek olan sinema filmleri hakkında büyük bir merak içerisinde olabilirsiniz. Türkiye’deki sinema salonlarında 31 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında vizyona girecek olan 1 adet yerli, 4 adet yabancı sinema filmi bizleri bekliyor.

2005 yılında vizyona giren “Organize İşler” filminin devamı olan ve Yılmaz Erdoğan tarafından yazıp yönetilen “Organize İşler: Sazan Sarmalı” bu hafta vizyona giriyor. Uzun zamandır Türk sinemaseverler tarafından en çok beklenen filmler arasında yer alıyordu.

Bu hafta vizyona giren yabancı filmler arasında “İskoçya Kraliçesi Mary” de bulunuyor. “İskoçya Kraliçesi” kitabından uyarlanan filmin ilk haftasında sinema salonlarının kapasite olarak yetersiz kalacağı düşünülüyor.

Peki bu hafta sinemalardaki vizyon filmleri hangileri? İşte bu haftanın vizyona giren filmleri…

Organize İşler: Sazan Sarmalı

2005 yılında Yılmaz Erdoğan tarafından yazıp yönetilen Organize İşler filminin devamı olan Organize İşler: Sazan Sarmalı, bu hafta vizyona giren sinema filmleri arasında yer alıyor.

Devam niteliği olan filmde Asım Noyan ve ekibi tarafından kurulan sahtekarlık düzeni anlatılıyor. Filmin kadrosunda ise Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen ve Ata Demirer yer alıyor.

Ölümcül Labirent

Filmin başrollerinde Deborah Ann Woll, Taylor Russell, Tyler Labine, Logan Miller ve Adam Robitel yer alıyor. Ünlü isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Adam Robitel yer alıyor. Hem yöneten hem de başrol oynayan Robitel’in filmi merakla bekleniyor.

Filmin senaryosu ise Maria Melnik ve Bragi F. Schut’a ait. Filmin konusu ise 6 farklı kişinin hayatta kalma mücadelesi olarak yansıtılıyor. 6 farklı kişinin kurtuluş çabasını izlemek istiyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bu filmin aksiyon sahneleriyle büyülenebilirsiniz.

İskoçya Kraliçesi Mary

Yazar John Guy’a ait olan “İskoçya Kraliçesi” kitabından esinlenerek oluşturulan “İskoçya Kraliçesi Mary” bu hafta vizyona giren filmler arasında yer alıyor.

Filmin konusu ise 16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart’ın kocasının ölümüyle başlıyor. Kocasının ölümünden sonra İskoçya’ya dönen Mary, İngiltere Kraliçesi olan kuzeni Elizabeth ile taht mücadelesine giriyor.

İhanetler ve yalanlarla dolu olan filmin kadrosunda Margot Robbie, Saoirse Ronan, Guy Pearce, David Tennant, Jack Lowden, Joe Alwyn ve Gemma Chan bulunuyor. Dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Josie Rourke yer alıyor.

Dogman

Dogman, bir köpek kuaförünün hayatını anlatıyor. İyi ile kötü arasında kalan, onurunu kazanmak için masumiyetini kaybeden adamın hikayesini konu alan filmin yönetmen koltuğunda İtalyan Matteo Garrone oturuyor.

Filmin senaryosu ise Ugo Chiti ile Massimo Gaudioso’ya ait. Dogman’ın kadrosunda ise Marcello Fonte, Edoardo Pesce, Alida Baldari Calabria, Adamo Dionisi ve Aniello Arena yer alıyor.

Cool Çocuklar Kampta

Lisa Arnold yönetmenliğinde bulunan “Cool Çocuklar Kampta” filminin konusunda utangaç bir genç yer alıyor. Yaz kampı sırasında kendi kabuğundan ayrılan genç, maceralar peşinde koşuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*