Buket Aydın’ın konuğu Osman Müftüoğlu’nu ağlatan konu

Buket Aydın'ın konuğu Osman Müftüoğlu'nu ağlatan konu

Acun Ilıcalı’nın ardından Osman Müftüoğlu’nu konuk eden başarılı sunucu Buket Aydın, yayında sorduğu soru ile ünlü profesörü ağlattı. Annesi bildiği insanın üvey annesi olduğunu 12 yaşında olduğuna yönelik soru yöneltmesi profesörü duygulandırdı.

Ünlü profesör ağladı

Annesinin mezarına dahi gidemediğini, tanımak, koklamak isterdim diyerek göz yaşları içinde anlattığı üzüntü verici durum, programın sunucusu Buket Aydın’ı da duygulandırdı. Anneler gününü bu sebeple sevmeyen Müftüoğlu, şöyle konuştu:

“Hala anneler gününü sevmiyorum. Niye sevmediğimin yanıtını da çok net biliyor değilim. Ama zor bir çocukluk dönemi olduğu kesin. Çünkü biz annem öldüğü zaman 5 kardeşmişiz. En ufak ben herhalde 2 buçuk yaşındayım. Sonraki 4 veya 5, sonraki 7, sonraki 9. Ama o aile yapısını akıllı bir baba, yeni bir akıllı evlilikle gayet güzel korumuş. Bu aileden 2 tane profesör çıktı. Çok düzgün insanlar çıktı. Hiçbirinin hayata ilişkin en ufak bir hatası yok. Ama o ikinci anne olan hanımefendi de bize çok iyi baktı. Eksiği var mıydı, vardı. Bir annemi görsem iyi miydi, çok iyi olurdu.

AYLARCA KENDİME GELEMİYORUM

Dokunsaydım, koklasaydım, o da beni bilseydi çok iyi olurdu. Ama bunlar hep kısmet, sizin verebileceğiniz kararlar değil. Ama ben annem olmadığı için üzülüyorum, keşke olsaydı diyorum. Bırakın onu annemin mezarına gitmeye korkuyorum. Bu çok kötü bir duygu. Gittiğim zaman çok üzülüyorum. Aylarca kendime gelemiyorum. Yani mezarına gidemiyorum o kadar kötü bir şey ki. Gitmeniz lazım gidemiyorsunuz. Babamın mezarına çok rahat gidiyorum ama anneme gidemiyorum. Tanımıyorum, tanımak istiyorum. Bir tane fotoğrafından başka hiçbir şey yok. O zamanın şartlarında bir beyin kanamasında pat diye ölmüş. Beş kardeşiz biz ve bir adam hepimizi büyütmüş. Akılalmaz bir iş. Allah rahmet eylesin, anmış olduk.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*