Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Bülent Ersoy, Mehmet Ali Erbil için ne dedi?

Magazin

Bülent Ersoy, Mehmet Ali Erbil için ne dedi?

Geçtiğimiz akşam Sahne İstanbul’da gerçekleşen ödül törenine katılan Bülent Ersoy, çıkışta soruları yanıtladı.

Bülent Ersoy, Mehmet Ali Erbil için ne dedi?

Bir platformun düzenlediği, kokteyl’in My Cabaret, ödül töreninin de Sahne İstanbul’da yapıldığı gecede ‘Yılın Enleri’ ödülleri dağıtılırken, geceye binin üzerine davetli katıldı.

Sinemadan, müziğe, müzikten iş dünyasına kadar çok sayıda davetlinin yer aldığı parti çıkışında görüntülenen Bülent Ersoy, Fatih Ürek ile birlikte mekandan kol kola ayrıldı.

Yılın Sahne Şov Sanatçısı Ödülü’nü alan Fatih Ürek ile birlikte mekandan ayrılan diva, çıkışta basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti. Yoğun bakımda uyutulan Mehmet Ali Erbil ile ilgili yöneltilen soruya da cevap vermeden geçmeyen Ersoy, üzüntüsünü “Aradım, yoğun bakımdaymış. Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm” sözleri ile dile getirdi.

Diğer yandan megastar Tarkan ile düet yapacağı Ümit Hırsızı isimli şarkısı hakkında da konuşan Ersoy, şarkının klibini de önümüzdeki haftalarda çekeceğini duyurdu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı