Bülent Ersoy paylaştığı videoya gelen eleştirilere yanıt verdi

Bülent Ersoy paylaştığı videoya gelen eleştirilere yanıt verdi

Ünlü sanatçı, snapchat’ini sevimli bulanlar gibi, Diva’ya yakıştıramayanlar da oldu. Sosyal medya’da da elden ele yayılan video kimilerinin de diline dolandı. Diva da fazla geciktirmeden yapılan iyi ve kötü yorumlara istinaden, kendi üslubu ile bir açıklama yayınladı.

“Dün Instagram hesabımda paylaştığım Snapchat videosu esprisine gülümseyerek, her zamanki hoşgörü ve nezaketleriyle yorum yapan aziz ve muhterem değerli takipçilerime, izleyicilerime, dinleyicilerime; bu vesileyle medyun-u şükran olarak yine teşekkürlerimi arz ediyorum.

Beni sevdiklerini bildiğim birkaç yakın dostumun “Yaşayan en büyük sanat musikisi üstadı koskoca Diva’ya yakışmamış” tenkitlerini okuyunca da ifade etmek istedim ki “Yıllar içinde daima söylemişimdir, bu yıl sanat hayatımın 46. yılında yine söylüyorum ‘her zaman helva da, halva da demeyi’ bilmişimdir. Ve onun içindir ki benden 1 tane var!

Eleştirilere Yanıt

Musikimi dinleyenler, şahsımla ilgilenenler Türkiye’de Edirne’den Şemdinli’ye kadar, her yaş grubundaki insanlardır. Sanatımda otoriteyim ama, sanatımdaki otorite ve üstadlığımın, bu tarz bir video çekip sevenlerimi gülümsetmekle hiçbir bağlantısı kurulamaz, kurulmamalıdır…

Her insanın içinde, büyütmediği bir çocuk olabilir ve o çocuğu böylesi minik esprilerle kendisini sevenlerle paylaşmak istemesi de, en doğal olan bir durumdur. Dün benim yapmış olduğum gibi… Hürmetlerimin kabulü dileğiyle efendim…”

bülent ersoy snapchat açıklama

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*