Bülent Ersoy’un ‘yılanlı’ göndermesi Nihat Doğan’a mı?

Bülent Ersoy'un 'yılanlı' göndermesi Nihat Doğan'a mı?

Özellikle son zamanlarda sosyal medya hesabını etkin bir şekilde kullanmaya başlayan Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde bornozlu bir video paylaşarak adından söz ettirdi. Bu kez yaptığı paylaşım ise şirin ve sempatik olmadı.

Birine sitem ettiği, nankörlük ve vefasızlıkla suçlamasından anlaşılırken, bu sözlerin son günlerin en çok konuşulan ismi Demet Akalın’a olduğu düşünüldü. Öyle ki bir kullanıcısı “Acaba Demet Akalın mı” diye de sordu. Bu yorumu gören diva geciktirmeden soruyu yanıtlayarak, “muhterem takipçilerim söz konusu olan yazımda ki kişilik sayın demet akalın hanımefendi değildir efendim” dedi.

Bu Kadar Ne Yazdı?

Sahte dost; Sabun gibisin! El yüz yıkar gibi görünüp ayak kaydırıyorsun! Ama… O sabuna şimdi sen bastın! Ve zamanında hırsız ilan ettiğin yalakalar ve “kalemlerini kırdım” dediklerinle, baş başa yapayalnız kaldın tek başına!

Çünkü vefan eksik ve de nankörsün! Geç de olsa ben de def edip attım şükürler olsun ki seni hayatımdan; veda mektubumu dahi yazmadan. Şimdilik ismini deşifre etmiyorum.

Bülent Ersoy’un yapayalnız kaldın demesi, üstüne atılı suçlaması kamu davasına dönüşen, söz konusu olan çocuk yaştaki kızlar olması nedeni ile de herkesin temkinli yaklaşıp, arkasında durmadığı, hiç bir destekçisi kalmayan Nihat Doğan’a mı diye düşünülmeye başlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*