Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Burada Cümbüş Var oyununun en anlamlı sahnesi

Kültür Sanat

Burada Cümbüş Var oyununun en anlamlı sahnesi

Benim Arkadaşım isimli tiyatro topluluğunun düzenlediği ‘Burada Cümbüş Var’ oyunu hayırlı bir iş için sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Burada Cümbüş Var oyununun en anlamlı sahnesi

Usta şarkıcı Nejat Alp, başarılı oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı ve Muhammet Yıldırır ile birlikte, doğaçlama tiyatro grubu olan Sahte Okey’in sahneye çıkacağı Burada Cümbüş Var oyunun tüm gelirleri, lösemi ve kanser hastası çocuklarına yardım amaçlı olarak kullanılacak.

Oyuncu Alper Türedi’nin sahibi olduğu ‘Bir Dileğim Var’ vakfına bağışlanacak olan gelirler kanser ve lösemi hastası çocukları için toplanıyor olacak.

17 Kasım Cumartesi günü saat 21.00’da Caddebostan Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirilecek olan oyun içi çağrıda bulunan Benim Arkadaşım ekibi, tüm sanat ve hayırseverleri bu anlamlı oyuna destek olmaya davet etti.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı