BurADA Müzik Var için geri sayıma geçildi

BurADA Müzik Var için geri sayıma geçildi

BurADA Müzik Var festivali ile 10 gün süre ile İstanbul’a eşi benzerine nadir rastlanır bir festival coşkusu sunacak olan Ada Müzik, yalnızca müzik ile değil, söyleşiler ve atölye çalışmaları ile de festivale renk katılacak.

Ada müzik ile bir şekilde çalışmış olan isimlerin konser ve özel çalışmaları ile iştirak edeceği festival 28 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Moda Kayıkhane’de gerçekleştirilecek.

10 gün boyunca birbirinden güzel konserler ile İstanbul’un havasını değiştirecek olan festival, pek çok kategoriye hitap eden konserlere ev sahipliği yapacak. Rock, caz, alternatif müzik gibi birden fazla türde konserlerin verileceği festivalde Ayşe Tütüncü Dörtlüsü, Barlas Tan Özemek, Bulutsuzluk Özlemi, Burcu Tatlıses, Bülent Ortaçgil, Çiğdem Erken, Gürol Ağırbaş, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Kesmeşeker, Mehmet Güreli, Moğollar, Mor ve Ötesi, Mozaik, Senem Demircioğlu-İklim Tamkan, Şenay Lambaoğlu Quintet, Yeni Türkü, Zuhal Olcay ve daha bir çok sanatçı sahne alacak.

Festival’in son gününe saklanan sürpriz ise Fazıl Say olacak. Serenad Bağcan, Güvenç Dağüstün ve Ece Dağıstan ile birlikte şarkılarını seslendirecek olan Fazıl Say, muhteşem performansı ile adeta İstanbul’a yayılacak.

Konserlerin yanı sıra, müziğin günümüzde ki durumu ve nereye doğru ilerlediği gibi sektörün ünlü isimlerinin katılacağı söyleşilerde konuşulup, tartışılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*