Burak Deniz, ‘Geleceğin Parlak Oyuncusu’ seçildi

Burak Deniz, 'Geleceğin Parlak Oyuncusu' seçildi

Kaçak, Medcezir, Aşk Laftan Anlamaz derken şu sıralar yeni sezonu başlayacak olan Bizim Hikaye’de başrol olan Burak Deniz, yeni nesil jön adayları arasında %42 gibi açık ara oy farkı ile birinci oldu.

Yer aldığı dizilerde ortaya koyduğu başarılı oyunculuğu ile, boş kalmadan her seferinde yeni bir diziye başlama başarısı gösteren Burak Deniz‘in aldığı oy oranı da bizleri şaşırtmadı. Aşk hayatında çalkantılı bir dönemi geride bırakan Burak Deniz’i listede takip eden en yakın rakibinin oyu ise %23 oldu.

Geleceğin Parlak Oyuncusu

Çukur dizisinin serseri komiseri olarak izleyici karşısına çıkan Alperen Duymaz‘da oyunculuğu kadar yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekti. Bu rolde ki başarısı ona yeni kapıları da araladı. Öyle ki, Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Ay Yapım imzalı Çarpışma dizisi için oyuncu listesine Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra yazılan isim oldu. Oyların %23’nü alan Alperen Duymaz, geleceği en parlak jön adayı listesinin 2’nci sırasında yer aldı.

Son dönemin yükselen yıldızlarından olan bir isim yer aldı. Vatanım Sensin’de oynadığı Ali Kemal rolü ile büyük beğeni toplayan, ardından Çukur’da Celasun ile dikkatleri üzerine geçen Kubilay Aka‘da oyların %19’nu alarak listenin üçüncü sırasında yer alan isim oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*