Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Burak Kut yeni imajı ile ‘Hoppa’la dedirtti

Kültür Sanat

Burak Kut yeni imajı ile ‘Hoppa’la dedirtti

‘Benimle Oynama’, ‘Bebeğim’ gibi şarkıları ile müzik piyasalarını alt üst eden, o yıllarda şarkılarını herkesin diline dolayan Burak Kut, zaman içerisinde yeni şarkılar çıkarırken, imajında da değişikliklere gitti.

İlk yılları ile son zamanlarda ki hali arasında gözle görülen, karizmatik ve ciddi bir duruş katan imajını akıllara kazıyan Burak Kut, yeni şarkısı için tekrar imaj değiştirdi, hayranları ise gördükleri yeni Burak Kut karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Sözü ve müziği kendisine ait olan, Hoppa isimli parçası ile müzikseverler ile buluşacak olan Burak Kut, coşturan yeni şarkısı ile kendisine de adeta coşku kattı. Yeni teklisi ‘Hoppa’ için büründüğü yeni imajı, uzun süre konuşulacağa benziyor.

burak kut hoppa imajı

Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle 31 Ağustos Cuma günü müzik marketlerde ve platformlarda yerini alacak olan Hoppa single’ı, da Burak Kut’un yeni imajı kadar konuşulacak. Enerji saçan yeni şarkısının da diğer şarkıları gibi dillere dolanması bekleniyor.

Ünlü şarkıcı daha önce, ‘Heyecanlıyım’, ‘Benimle Oynama’, ‘Bebeğim’, ‘Yaşandı Bitti’, ‘Tahtalara Vur’, ‘Sevgi Hırsızı’, ‘Komple’ ‘Ver Allah’ gibi popüler teklileri piyasaya sürdü.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı