Buray, Optimum’da sahne aldı

Buray, Optimum'da sahne aldı

Sevilen şarkıcıyı dinlemek için gelen müzikseverler alanı hınca hınç doldururken, Buray’ın şarkıları ile mest oldular. Aşk şarkılarının bir numaralı adamı haline gelen Buray, bir kez daha performansı ile alkış topladı.

Sesi ve yorumuyla takdir toplayan ve tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Buray, yaz ayında başlayan ve pek çok ünlü sanatçıyı konserler kapsamında ağırlayan İzmir Optimum AVM Bahçe Konserleri’nde bu haftanın sahne alan ismi oldu. Yeni neslin başarılı ve sevilen şarkıcısı, büyük ilgi gören şarkılarıyla Optimum’da sevenlerine müzik ziyafeti çekti.

OPTİMUM’U YIKTI

2015 yılında çıkardığı “İstersen” albümü ile başarı basamaklarını tırmanmaya başlayan, ardında dillere pelesenk olan “Sen Sevda Mısın?” şarkısıyla bomba etkisi yaratan Buray, en sevilen parçalarını kendisini dinlemeye gelenler için seslendirdi. Sabahın erken saatlerinden itibaren Optimum’da yerlerini alan Buray hayranları, genç sanatçıyı görebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Mütevaziliği ile bilinen başarılı şarkıcı konser sonunda hayranları ile birlikte toplu selfie çekilmeyi de ihmal etmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*