Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Burhan Şeşen ve Gizem Doğan çifti bugün evleniyor

Magazin

Burhan Şeşen ve Gizem Doğan çifti bugün evleniyor

Müzik dünyasının usta isimlerinden Burhan Şeşen, geçtiğimiz akşam yapılan bekarlığa veda gecesi ardından dünya evine girmek için saatleri saymaya başladı.

Burhan Şeşen ve Gizem Doğan çifti bugün evleniyor

Kuzguncuk Sanat’ın sahibi Gizem Duman ile uzun süredir yürüttüğü birlikteliği evlilikle taçlandırmak için saatleri saymaya başlayan Burhan Şeşen’in nikahı bu akşam Moda Kayıkhane’de kıyılacak.

Bekarlığa veda gecesine sanat dünyasından bir çok ismin katılırken, ünlü çiftin düğününe de yine sanat dünyasından çok sayıda ismin iştirak etmesi bekleniyor. Grup Gündoğarken’in başarılı solisti ile müstakbel eşinin eğlence gecesinde Bora Öztoprak sahne alırken, geç saatlere kadar eğlenen davetliler felekten bir gece çaldı.

Heyecanını sözlere döken Gizem Doğan, “Düğün günü için çok heyecanlıyız, tüm dostlarımız bizimle olacak. Çok eğlenceli bir gece bizi bekliyor. Öncesinde Yalova’da ailemin düzenlediği bir davet olacak” diye konuştu.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı