Bursa’da Sinan Akçıl çılgınlığı

Bursa'da Sinan Akçıl çılgınlığı

Sinan Akçıl’ın geleceğini öğrenen yakında bulunan çevre illerde ki hayranları da Bursa’da ki AVM’e gelirken, hayranları AVM’i hınca hınç doldurup, sevgi gösterileri ile alanı inlettiler.

Akçıl ile bir araya gelebilmek için çırpınan hayranları arasında bir hayranı vardı ki belki de ünlü popçu’nun en büyük hayranı da oydu. AVM’de ki konserinin haberini alan hayranı sosyal medya’dan “11 yaşımdan beri hayalimdin. Seninle büyüdüm. 8 yıldır seni görmeyi bekliyorum” diye Dalkılıç’a yazdı.

Ünlü şarkıcı bu hayranlığa kayıtsız kalmayarak, AVM’de Müşerref Gürel isimli hayranını sahneye yanına aldı. 19 yaşında ki genç kızın heyecanı her halinden belli olurken, Akçıl’a sıkı sıkı sarıldı. O anlarda ki “Bu benim en büyük hayalimdi. Gerçekleştiğine inanamıyorum. Gerçekten sen misin? 8 yıldır seni bekliyorum” sözleri de herkesi duygulandırdı.

Bir ara hayranlarının “Eski ya da yeni kimseyi sevme, bizi sev” demesi üzerine ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl, “Ben hiçbir kız arkadaşımdan nefret ederek ya da edilerek ayrılmadım. Arkadaş kalmayı istedim. Becerebildiğimiz de oldu, beceremediğimiz de. Siz de öyle yapın ama sizinle aşkımız başka. Onu bu işlere karıştırmayalım” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*