Buse Varol, Çok Tatlı’dan neden ayrılığını açıkladı

Buse Varol, Çok Tatlı'dan neden ayrılığını açıkladı

Buse Varol, geçtiğimiz gün özel haber olarak duyurduğumuz, sunuculuğunu yaptığı Çok Tatlı programında koltuğuna ünlü oyuncu Serhat Kılıç’ın oturması ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Sunuculuğunu üstlendiği ilk 3 bölümde oldukça düşük reytingler alan, ilk 2 bölümü Cumartesi yayınlanıp, 3. bölümünde Pazar gününe taşınan Çok Tatlı’nun güzel sunucusu, programa veda etmesini 3-5 kelime ile özetlemekle yetindi.

Buse Varol ayrılık hakkında konuştu

Devam etseydi bile muhtemelen önümüzdeki bölümlerde ekrandan kaldırılır sinyalleri veren programından ayrılmasına ilişkin konuşan Varol, “Maalesef yapımcı ile anlaşamadık ve devam etmeme kararı aldık” şeklinde konuştu.

Bayramın ikinci günü Bodrum Vogue Hotel’de sahne alan kocası Alişan’ı dinlemeye gelen Buse Varol, kocası ile ilgili sıkça eleştiri konusu olan, daha önce katılığı 2. sayfa programında da öyle biri değil dediği, ‘pintilik’ iddialarını verdiği örnek ile bir kere daha reddetti. Alişan pinti biri değil diyen Varol, “eğer öyle biri olsaydı bayramın ilk günü de çalışırdı” dedi.

alişan vogue hotel konser

Bebeklerini kucaklarına almak için artık önünde kısa bir süre kalan Buse Varol, hamilelik sürecine ilişkinde “her şey çok güzel gidiyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*