Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Buse Varol, Payitaht Abdülhamid’in kadrosundan ayrıldı

Dizi Haberleri

Buse Varol, Payitaht Abdülhamid’in kadrosundan ayrıldı

Türkücü Alişan ile evlenen ve hamileliğinin son aylarında olan oyuncu Buse Varol, yer aldığı Payitaht Abdülhamid’in oyuncu kadrosundan ayrıldı.

Buse Varol, Payitaht Abdülhamid'in kadrosundan ayrıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Es Film imzalı dizi de Mislimelek karakterine hayat veren Buse Varol, hamileliğinin son aylarında olması nedeni ile yoğun set temposundan uzaklaşmak için dizinin oyuncu kadrosundan ayrılma kararı aldı.

Dizi çekimlerinin haftada en az 5 gün sürmesi ve son aylarına girmesi nedeni ile bu tempoyu kaldırmakta zorlanacak olan Varol, Alişan’ın kendisine evlenme teklif ettiği dizi setine veda edecek.

Dizinin önümüzdeki Cuma yayınlanacak olan 58. bölümünde diziden ayrılacak olan Buse Varol’un hayat verdiği Mislimelek karakterinin senaryodan nasıl çıkarılacağı ise henüz açıklanmadı. Büyük olasılıkla da açıklanmayacak ve Mislimelek’in Payitaht’a nasıl veda edeceği yayınlanacak olan yeni bölümle birlikte gösterilecek.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı