Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’nın afişi yayınlandı

Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Bizi Hatırla'nın afişi yayınlandı

Oyuncu kadrosunda pek çok başarılı ve usta ismi barındıran, ödüllü oyuncu Tolga Tekin’in de yer aldığı Bizi Hatırla Altan Erkekli, Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk başrolleri paylaşıyor.

23 Kasım’da vizyonda seyirci ile buluşacak olan Çağan Irmak’ın yeni filminin yapımcılığını ise sektörün önemli firmalarından Avşar Film üstlendi.

BİZİ HATIRLA FİLM KONUSU

Kaan (Tolga Tekin) binbir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref’i (Altan Erkekli) biraz ihmal etmiştir. Günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar. Yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul’a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref Bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçinde bulundukları güç durumla beraber birbirlerine ne kadar yabancılaştıklarını göreceklerdir. Bu durum Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir.

bizi hatırla film afişi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*