Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’nın afişi yayınlandı

Film Haberleri

Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Bizi Hatırla’nın afişi yayınlandı

Ödüllü yönetmen Çağan Irmak’ın, vizyonda seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni filmi Bizi Hatırla filminin afişi yayınlandı.

Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Bizi Hatırla'nın afişi yayınlandı

Oyuncu kadrosunda pek çok başarılı ve usta ismi barındıran, ödüllü oyuncu Tolga Tekin’in de yer aldığı Bizi Hatırla Altan Erkekli, Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk başrolleri paylaşıyor.

23 Kasım’da vizyonda seyirci ile buluşacak olan Çağan Irmak’ın yeni filminin yapımcılığını ise sektörün önemli firmalarından Avşar Film üstlendi.

BİZİ HATIRLA FİLM KONUSU

Kaan (Tolga Tekin) binbir emek ve zorlukla çalışma hayatında yükselmiş, başarılı bir iş kariyerine sahip olmuştur. Eşi, iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken, bir sahil şehrinde yaşayan babası Eşref’i (Altan Erkekli) biraz ihmal etmiştir. Günün birinde babasının geçirdiği rahatsızlık, onu babasının yanına gitmeye zorlar. Yoğun işlerinden ötürü babasını İstanbul’a, evine getirmeyi tercih eder. Son derece iyi niyetli ve iyi kalpli bir insan olan Eşref Bey, burada yük olduğunu hissedince geri dönmek ister. İçinde bulundukları güç durumla beraber birbirlerine ne kadar yabancılaştıklarını göreceklerdir. Bu durum Kaan için zor kararlar almayı ve sıkı bir vicdan muhasebesini gerektirecektir.

bizi hatırla film afişi

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı