Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çağlar Ertuğrul ile Tolga Güleç diziden sonra filmde de bir arada

Film Haberleri

Çağlar Ertuğrul ile Tolga Güleç diziden sonra filmde de bir arada

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve 50. bölümü ile final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başarılı oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Tolga Güleç, ‘Kızım Gibi Kokuyorsun’ isimli filminde tekrar bir araya geldiler.

Bir dönem boşandığı ve ardından tekrar birlikte yaşamaya başladığı sevgilisi tarafından kıskançlık nedeni ile terk edilmesi ile haber olan Tolga Güleç, Yüzbaşı Mustafa karakteri ile Bizim Gibi Kokuyorsun filminde rol alacak.

İki ünlü oyuncuya filmde tecrübeli oyuncu Şerif Sezer ve Fransız oyuncu Clemence Verniau eşlik ediyor. Antakya’da çekimlerine başlanan ‘Kızım Gibi Kokuyorsun’ isimli dizide, Güleç Yüzbaşı Mustafa’ya hayat verirken, son olarak Gülizar’da oynayan Şerif Sezer Samandağ’da pansiyon işleten Emine’yi , Çağlar Ertuğrul’da Emine’nin torunu İbrahim’i oynayacak. Nice olaylarının ardından akrabalarını gömmek için Antakya’ya gelen Ermeni asıllı Fransız Beatrice karakterine ise Clemence Verniau hayat veriyor.

Medyatava’nın haberine göre, Nice sahneleriyle başlayan filmde atalarının topraklarına dönen ve asıl mesleği edebiyat öğretmenliği olan Beatrice, motelinde konakladığı Emine’den bir yardım ister ve ardından Antep’e yaptığı tehlikeli yolculukta da ona İbrahim eşlik eder.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı