Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çakallarla Dans 5 ekibi, 6. seans’da Deniz Ali Tatar’ın konuğu oldu

Film Haberleri

Çakallarla Dans 5 ekibi, 6. seans’da Deniz Ali Tatar’ın konuğu oldu

Serinin 5. filmi ile tıpkı önceki filmlerde olduğu gibi izleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanan film ekibi, Youtube’da yayınlanan 6. seans programına konuk oldu.

Çakallarla Dans 5 ekibi, 6. seans'da Deniz Ali Tatar'ın konuğu oldu

Murat Şeker’in izleyici beğendiği sürece 6’ncısı da gelecek dediği, serinin en komik filmi olarak lanse edilen Çakallarla Dans 5’den Şevket Çoruh, Şebnem Dönmez, İlker Ayrık, Didem Balçın, Naz Çağla Irmak ve Hande Katipoğlu, 6. seans programına konuştu.

Deniz Ali Tatar’a konuk olan filmin yapımcısı ve başarılı oyuncuları, Tatar ile gerçekleştirdikleri sohbet’te filmden bazı noktaları paylaşırken, ortaya kahkaha dolu bir sohbet çıktı.

Kayınço Gökhan karakterine hayat veren Şevket Çoruh, Gökhan’ın 5. filmde yaşadıklarından konuşurken, aynı zamanda 500. bölüme hazırlanan Arka Sokaklar dizisini ve Baba Sahne’nin yeni sezon oyunlarını da masaya yatırdı.

Filmin renkli aşıkları Servet ve Fatma’yı oynayan İlker Ayrık ve Didem Balçın, 5 filmdir rol aldıkları “Çakallarla Dans” hakkında duygu ve düşüncelerini, kahkahalarla anlattı. Muhasebeci Servet ve Fatma aşkını ve film boyunca yaşadıkları da yine sohbetin konularındandı.

Yahşi Cazibe dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan Hande Katipoğlu, Köfte Necmi’yi evliliğe ikna etmeye çalışan “Tavşan Zeynep” karakterinin kariyerindeki yerini, Çakallarla Dans 5 filminde yaşadıklarını ve yeni projelerini anlattı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı