Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çakallarla Dans 5 filmi gişede serinin en iyi açılışını yaptı

Film Haberleri

Çakallarla Dans 5 filmi gişede serinin en iyi açılışını yaptı

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu, Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak’lı, Çakallarla Dans 5 sinema filmi, gişede büyük başarı yakaladı.

Çakallarla Dans 5 filmi gişede serinin en iyi açılışını yaptı

8 Kasım’da 5. filmi ile vizyona giren Çakallarla Dans 5 filmi, ilk 3 gününde (Cuma, Cumartesi Pazar) 462.591 seyirciye ulaşarak, Çakallarla Dans filmlerinin bugüne kadar ki en iyi açılışına imza attı.

Murat Şeker ve oyuncuların daha önce bahsettiği üzere, serinin en komik filmi olarak adlandırılan 5. film yapılan tanıtımların hakkını verdi. Uzun süredir konuşulan ve merakla beklenen serinin yeni filmi için konuşan Murat Şeker, “Gururlu ve çok mutluyuz. Van’dan Trabzon’a, Bakü’den Amsterdam’a kadar Türkiye ve Dünya’da birçok coğrafyada seyirciyle buluşuyoruz. Yoğun ilgi ve çok olumlu tepkilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Çakallarla Dans 5 filmi ilk üç gününde sinema salonlarına çektiği 462.591 seyirci ile, yine ilk üç gün bazında serinin rekorunu 415.343 seyirci ile elinde bulunduran Çakallarla Dans 4’ü de geçmiş oldu.

Sugarworkz & TAFF Pictures’in yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker yazarken yönetmenliğini de bir kez daha Murat Şeker üstlendi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı