Çakallarla Dans 5 filmi gişede serinin en iyi açılışını yaptı

Çakallarla Dans 5 filmi gişede serinin en iyi açılışını yaptı

8 Kasım’da 5. filmi ile vizyona giren Çakallarla Dans 5 filmi, ilk 3 gününde (Cuma, Cumartesi Pazar) 462.591 seyirciye ulaşarak, Çakallarla Dans filmlerinin bugüne kadar ki en iyi açılışına imza attı.

Yılın en iyi açılışını gerçekleştirdi

Murat Şeker ve oyuncuların daha önce bahsettiği üzere, serinin en komik filmi olarak adlandırılan 5. film yapılan tanıtımların hakkını verdi. Uzun süredir konuşulan ve merakla beklenen serinin yeni filmi için konuşan Murat Şeker, “Gururlu ve çok mutluyuz. Van’dan Trabzon’a, Bakü’den Amsterdam’a kadar Türkiye ve Dünya’da birçok coğrafyada seyirciyle buluşuyoruz. Yoğun ilgi ve çok olumlu tepkilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Çakallarla Dans 5 filmi ilk üç gününde sinema salonlarına çektiği 462.591 seyirci ile, yine ilk üç gün bazında serinin rekorunu 415.343 seyirci ile elinde bulunduran Çakallarla Dans 4’ü de geçmiş oldu.

Sugarworkz & TAFF Pictures’in yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker yazarken yönetmenliğini de bir kez daha Murat Şeker üstlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*