Çakallarla Dans 5’ten kahkaha’nın habercisi ilk fragman geldi

Çakallarla Dans 5'ten kahkaha'nın habercisi ilk fragman geldi

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’lu Çakallarla Dans 5 filminden, adeta kahkahanın habercisi olan, izleyenleri gülmekten kırıp geçireceğinin sinyallerini veren ilk tanıtım geldi.

Devam halkası ile 9 Kasım 2018’de vizyonda olacak olan filmin oyuncu kadrosunda Şebnem Dönmez, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak’ta bulunuyor.

Çakallarla Dans 5’in hikayesi; Mahkeme tarafından birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmama cezası alarak şartlı tahliye olan çakallar için birbirlerinden ayrı kalması pek mümkün olmayacaktır. Ekibi tekrar bir araya getiren ise Gökhan’ın uzun yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden bir kızı olduğunu öğrenmesi olacaktır. Kızının sevgilisinden fazlası ile rahatsız olan Gökhan, tek çaresinin kızını bu zengin züppeden ayırmak olduğunun farkına varır ve bunun üstesinden tek başına gelemeyeceğini anlayınca ekipten yardım ister. O andan sonra şartlı tahliye şartını bozarak bir araya gelen ekibin komedi dolu macerası başlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*