Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çakallarla Dans 5’ten kahkaha’nın habercisi ilk fragman geldi

Film Haberleri

Çakallarla Dans 5’ten kahkaha’nın habercisi ilk fragman geldi

Murat Şeker’n bir kez daha beyazperde’ye taşıdığı, Çakalların serinin beşinci filmi ile devam eden macerası Çakallarla Dans 5’den beklenen fragman geldi.

Çakallarla Dans 5'ten kahkaha'nın habercisi ilk fragman geldi

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’lu Çakallarla Dans 5 filminden, adeta kahkahanın habercisi olan, izleyenleri gülmekten kırıp geçireceğinin sinyallerini veren ilk tanıtım geldi.

Devam halkası ile 9 Kasım 2018’de vizyonda olacak olan filmin oyuncu kadrosunda Şebnem Dönmez, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak’ta bulunuyor.

Çakallarla Dans 5’in hikayesi; Mahkeme tarafından birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmama cezası alarak şartlı tahliye olan çakallar için birbirlerinden ayrı kalması pek mümkün olmayacaktır. Ekibi tekrar bir araya getiren ise Gökhan’ın uzun yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden bir kızı olduğunu öğrenmesi olacaktır. Kızının sevgilisinden fazlası ile rahatsız olan Gökhan, tek çaresinin kızını bu zengin züppeden ayırmak olduğunun farkına varır ve bunun üstesinden tek başına gelemeyeceğini anlayınca ekipten yardım ister. O andan sonra şartlı tahliye şartını bozarak bir araya gelen ekibin komedi dolu macerası başlar.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı