Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Can Kırıkları dizisi final yapıyor, peki neden bitti?

Dizi Haberleri

Can Kırıkları dizisi final yapıyor, peki neden bitti?

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan polisiye dizi Can Kırıkları’da reyting kurbanı diziler arasına adını yazdırdı.

Can Kırıkları dizisi final yapıyor, peki neden bitti?

Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit ve Hande Doğandemir’in başrollerinde yer aldığı polisiye dizi Can Kırıkları için final kararı aldı, dizi 4. bölümü ile final yaparak reytinge kurban giden diziler arasına eklenecek.

Dün akşam ekrana gelen yeni bölümü ile total grubunda 2.48 reyting alarak total grubu reyting listesinde 18. sırada yer alan Can Kırıkları dizisi için final karar alındı. Başladığından bu yana reytinglerde beklenen ilgiyi görmeyen ve ilk 10’a dahi giremeyen dizi ekranlara veda edecek.

Pazartesi günleri ekrana gelen, Çukur, Söz, Yasak Elma ve Ege’nin Hamsisi dizisi ile rekabet yarışı verip, şimdiye kadar 3 bölüm yayınlanan Can Kırıkları önümüzdeki Pazartesi günü yayınlanacak olen 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, büyük ümitler ile ekrana taşınan bir dizi ve uğruna verilen emeklere bir kez daha yazık olmuş oldu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı