Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Can Kırıkları ilk tanıtımı ile görücüye çıkıyor

Dizi Haberleri

Can Kırıkları ilk tanıtımı ile görücüye çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Atv’nin yeni dizisi Can Kırıkları, ekran macerasına başlamak için gün sayıyor. Çekimleri son sürat devam eden yeni dizinin ilk tanıtımı ise görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Yelda Eroğlu’nun da senaryosunu kaleme aldığı Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Özgür Çevik’in başrollerini paylaştığı dizisinin ilk tanıtımı hafta sonu çekilecek.

Daha önce set’inden kareler paylaşılan Atv’nin yeni dizisinin, nasıl bir yapım olacağı hakkında ilk fikirlerin edinilmesini sağlayacak olan tanıtım fragmanının önümüzde ki hafta içi izleyiciler ile paylaşılması bekleniyor.

Hande Doğandemir ve Funda Eryiğit iki polisi oynayacağı dizi de, Seçkin Özdemir’de komiser Aslan karakterine hayat veriyor. Kemal Uçar’da dizi de Zeko karakteri ile zenginden çaldıklarını fakire dağıtan bir dolandırıcıyı canlandıracak.

Can Kırıkları, iki kadın polisin yaşadıkları dramını ele alıyor. Güçlü bir hikâye ve güzel bir cast ile seyirci karşısına çıkacak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı