Can Yaman uykucu çıktı

Can Yaman uykucu çıktı

Hello dergisine konuşan yakışıklı oyuncu, tam bir uyku sevdalısı olduğunu belirtirken, sabah adamı olmadığını ve akşamları başka bir ruh haline büründüğünü belirtti.

Açlık ve sıcak ile terbiye edilmeye gelemediğini belirten yakışıklı oyuncu, dizi de ki partneri Demet Özdemir ile de harika bir uyum içinde çalıştıklarını belirtip, insanlığı ve oyunculuğu için güzel sözler söylerken, doğaçlama yeteneğini övdü.

can mana hello röportaj

Partnerini oldukça espritüel bulan Can Yaman, her ikisininde enerjik bir yapıya sahip olduğunu, günde 17-18 saat çalıştıkları halde seslerini çıkarmadıklarına da değindi.

UYKUCU ÇIKTI

Kadın hayranlarının en merak ettiği “aşk” hayatına ilişkin ise, AŞK var mı yok mu söylemeyeyim ama bana göre aşk bir kere yaşanır, aşk zırt pırt olunacak bir şey değildir diyerek de, aşık olduğum kadını bırakmam mesajı verdi.

Kendisinin en çok beğenilen yanlarının gülüşü, gamzeleri ve burnu olduğunu söyleyen Yaman, Can Divit’in sakalları nedeni ile gamzelerinin görünmediğini de ekledi.

Bir kadın da aradığı özellikler olarak ise, “elleri, bakışları, ifadesi, saçları, kokusu önemlidir derken, en önemlisi ise genel tavırlarıdır” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*