Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Can Yaman, yanağından makas aldığı Demet Özdemir için aşk yok dedi!

Magazin

Can Yaman, yanağından makas aldığı Demet Özdemir için aşk yok dedi!

Star Tv’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ile yıldızlarını parlatan iki başarılı oyuncu Can Yaman ve Demet Özdemir’in bir mekanda eğlenirken çekilen görüntüleri, aşk yaşadığı iddialarını tekrar gündeme getirdi.

Can Yaman, yanağından makas aldığı Demet Özdemir için aşk yok dedi!

Geçtiğimiz hafta bir mekanda eğlenirken görüntülenen, hatta bir fotoğraf karesinde Can Yaman’ın Demet Özdemir’in yanağından makas aldığının görülmesi iki ismin aşk yaşadığı iddialarını tekrar hortlatmıştı.

Demet Özdemir’in sevgilisi Seçkin Özdemir ile yaşadığı aşkın da yeni başlayan bu aşk yüzünden bittiği iddiaları geçtiğimiz aylarda gündeme gelse de, o dönem her iki tarafta bu iddiaları reddetmişti.

Mekanda eğlenirken çekilen görüntüler sonrasında ‘aşk kanıtı’ olarak sunulan görüntülerin üzerinden 1 hafta geçmişken, yakışıklı oyuncu Can Yaman, gecikmeli de olsa söz konusu iddiaları kısa ama öz olarak yalanladı.

Bebek’te arkadaşları ile birlikte görüntülenen Yaman, gazetecilerin aşk iddialarını hatırlatması üzerine, “Ne aşkı? Aşk yok” diyerek iddiaları bir kez daha yalanladı.

Can Yaman, Demet Özdemir'in yanağından makas alıyor

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı