Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Caner Cindoruk ve Selin Şekerci çifti barıştı mı?

Magazin

Caner Cindoruk ve Selin Şekerci çifti barıştı mı?

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları ortaya çıkan Caner Cindoruk ve Selin Şekerci çiftinin ayrılığı kısa sürdü.

Caner Cindoruk ve Selin Şekerci çifti barıştı mı?

Aralarında 9 yaş fark olan ve ilişkileri ilk olarak bir alışveriş merkezinde yan yan görüntülenmeleri ile ortaya çıkan oyuncu çift Caner Cindoruk ve Selin Şekerci çiftinin ayrılığı uzun sürmedi.

İki ismin sosyal medya hesaplarından birbirini takibi bırakması, Selin Şekerci’nin başrolünde yer aldığı ‘Sevgili Komşum’ filminin galasına da Cindoruk’un katılmaması ile ayrıldıkları ortaya çıkan iki isim daha sonra paylaştıkları fotoğrafları da hesaplarından kaldırmışlardı.

Bu ayrılığın üzerinden henüz 2 hafta bile geçmemişken, iki ismin de yakın dostu olan oyuncu Necip Memilli’nin sosyal medya hesabından yaptığı story paylaşımı iki ismin barıştığını ortaya çıkardı.

necip meilli, selin şekerci paylaşım

Çukur’un Cumali’si Necip Memilli, sosyal medya hesabından bir kaç dakika ara ile paylaştığı hikayelerde, birinde Selin Şekerci birinde ise Caner Cindoruk’un fotoğrafını paylaşarak, notlar düştü. Şekerci’nin fotoğrafı için ‘Şu güzelliğin altındaki masumluğu da altındaki cada-lozluğu da altındaki şirretliği seviyorum’ notunu düşen Memilli, Caner Cindoruk içinde, “Kendisi canım ciğerim olur, beni çok seviyor, dayanamıyor bana!” notunu düştü.

necip meilli, caner cindoruk paylaşım

Bu paylaşım sonrasında iki eski aşığın tekrar yan yana oldukları ve barıştıkları düşünülmeye başlandı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı