Caner Erkin, Asena Atalay’a dava açıyor

Caner Erkin, Asena Atalay'a dava açıyor

Caner Erkin, daha önce verdiği demeçlerde de, oğlu için ödediği nafakayı Asena Atalay’ın kendisine harcıyor olduğunu iddia etmişti. Ünlü futbolcu şimdi bu durumu yargıya götürmeye hazırlanıyor.

Asena Atalay’ın babası Oktay Atalay’ın bir süre önce borçları nedeni ile kapatmak zorunda kaldığı Maslak Sahne’yi tekrar açıyor olmasını, “Oğlu Çınar için ödediği nafakayı ailesine aktarıyor” olarak değerlendiren Caner Erkin, eski eşine dava açıyor.

Daha önce de defalarca mahkemelik olan Caner Erkin ve Asena Atalay, bir kez daha mahkeme yolu tutacağa benziyor.

Aylık 10 Bin Lira Yoksulluk Nafakası

Saklambaç’ın haberine göre; Caner Erkin’in 2016 yılında boşandığı Asena Atalay Atalay’a aylık 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermiş, futbolcu 7 yaşındaki oğlu Çınar’ın aylık 50 bin liralık okul masrafını üstlenmişti. Caner Erkin, bunlar dışında ayrı olarak her ay ihtiyaçlarını karşılaması için de ekstra 10 bin lira ödediğini söylemişti.

Asena Atalay’ın babası Oktay Bey’in geçtiğimiz yıl borcu yüzünden kapattığı tiyatro ve gösteri sanatları merkezi Massk Sahne’yi yeniden açmasıyla Erkin cephesinden jet bir hamle geldi Erkin, iddiaya göre Atalay’ı kendisi ve çocuğu için verdiği nafakayı babasına aktarmakla suçladı.

Bu gelişme sonrasında Erkin, eski eşine ödediği aylık 10 bin liralık yoksulluk nafakasının kesilmesi için dava açmaya hazırlanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*