Cannes’deki fuarda ‘Hayat Gibi’ dizisine görkemli tanıtım

Cannes'deki fuarda 'Hayat Gibi' dizisine görkemli tanıtım

Cannes’de 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Hayat Gibi’nin yapımcısı Fatih Aksoy, dizinin başrol oyuncuları Songül Öden ve Birkan Sokullu için görkemli bir tanıtım düzenlendi.

Binlerce oyuncunun ve dizilerin katıldığı, yurt dışı satışları için yapım firmalarının ve aracı kuruluşların dizileri tanıttığı fuarda, yrt dışı satışlarını FOX Networks Group Content Distribution’ın üstlendiği dizi de tanıtıldı.

Dizinin başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Songül Öden, gecede ilgi odağı olan isimler haline gelirken, başarıl ooyuncular, çok sayıda dergi ve gazete ile röportaj yapıp, kırmızı halıda poz verdiler.

Yapımcılığını Medyapım’ın, Merve Girgin’in de yönet üstlendiği, Amerika’nın en çok izlenen dizilerinden ‘This Is Us’ için uyarlanan Hayat Gibi’ye fuarda özel bir gece düzenledi.

Yüksek sayıda katılım gerçekleşen gecede, tüm davetlilerin ilgi odağı olan ‘Hayat Gibi’ oyuncuları, misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. ‘Bizim Hikaye’ dizisinin oyuncusu Nesrin Cavadzade de Fatih Aksoy ile birlikte gecede yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*