Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cansel Elçin, Ağlama Anne performansı ile göz doldurdu

Dizi Haberleri

Cansel Elçin, Ağlama Anne performansı ile göz doldurdu

Geçtiğimiz Pazar günü yayın hayatına başlayan Ağlama Anne ile ekranlara geri dönen Cansel Elçin, oyunculuğu ile bir kez daha göz doldurdu.

Cansel Elçin, Ağlama Anne performansı ile göz doldurdu

Yer aldığı tüm projelerde başarılı bir oyunculuk ortaya koyup, beğeni toplayan Cansel Elçin, yeni dizisi Ağlama Anne’de de performansından hiç bir şey kaybetmediğini ortaya koyduğu gibi, performans çıtasını yukarıya taşıdığını gösterdi.

Ağlama Anne dizisinde Adnan karakterine hayat veren usta oyuncu yeni dizisi için, “Bence bu proje gerçek bir hikayeye sahip. Dünyada bir annenin ağlaması kadar acı bir şey yok. Adnan’ı oynamak istedim çünkü bir babanın yıllar sonra kızının olduğunu öğrenip ona sahip çıkmak istemesi beni çok duygulandırdı. Projeyi kabul etmemdeki başka bir etkende deneyimli, disiplinli ve yaratıcı yönetmen Feride Kaytan oldu” diye konuştu.

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı, Feride Kaytan’ın yönettiği Ağlama Anne’nin seyirciye soracağı soru: “Doğuran mı annedir? Büyüten mi?” olacak ve bu sorunun cevabını sık sık düşündürtecek.

İzleyiciyi Pazar geceleri Atv ekranlarına kilitleyecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğlulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz ve Aslıhan Malbora gibi güçlü isimler yer alıyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı