Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Çarpışma dizisi 1.bölümü ile 22 Kasım’da başlıyor!

Dizi Haberleri

Çarpışma dizisi 1.bölümü ile 22 Kasım’da başlıyor!

Bu yılın en iddialı dizileri arasında gösterilen, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Çarpışma dizisinin başlama tarihi belli oldu.

Çarpışma dizisi 1.bölümü ile 22 Kasım'da başlıyor!1

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun ana başrollerini paylaştığı, 4 aracın çarpışması ile başlayacak olan polisiye dizi Çarpışma, 22 Kasım Perşembe günü ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında başlıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Kadir’, Elçin Sangu’nun ‘Zeynep’, Onur Saylak’ın ‘Veli Cevher’, Alperen Duymaz’ın ‘Kerem’, Melisa Aslı Pamuk’un ‘Cemre’ karakterine hayat verdiği Show Tv’nin yeni dizisi ‘Çarpışma’nın yönetmen koltuğunda usta isim Uluç Bayraktar otururken, senaryosu ise Ali Aydın imzası taşıyor.

Başarılı oyuncu kadrosu ve görsel anlamda Hollywood yapımlarını aratmayacak bir set ekibine sahip olan Çarpışma 22 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı