Celil Nalçeken yeni rolü için iğne ipliğe dönecek

Celil Nalçeken yeni rolü için iğne ipliğe dönecek

Daha önce, This is Us uyarlaması için Celil Nalçeken ile anlaşıldığı haberlerini buradan okurlarımıza duyurduk. Payitaht Abdülhamid’de rol alan Songül Öden ile başrolü paylaşacak olan Nalçeken, yeni rolü için hummalı bir şekilde çalışıyor.

İsmi henüz netleşmeyen uyarlama dizi de ki rolü için zayıflayacak olan Celil Nalçeken, 1 ay içerisinde tam 16 kilo verecek. Geride kalan 15 günde 8 kilo veren parlak oyuncu, bir 8 kilo daha vermek için uzman kontrolünde çalışmalarını sürdürüyor.

Ünlü diyetisyen Taylan Kümeli tarafından verilen yemek programına ayak uyduran Nalçeken bu süreçte sebze ağırlıklı bir beslenme programı uygularken, aynı zamanda pilates’te yapıyor. Rolünü en iyi şekilde icra edebilmesi için sözleşmesine yerleştirilen madde gereği zayıflama sürecine giren Nalçeken, daha önce kiloları ile ilgili eleştiriler aldığı için, sosyal medya’dan photoshoplu bir fotoğrafını paylaşmıştı.

celil nalçeken photoshop

Başarılı oyuncu böylelikle Haziran ayında paylaştığı bu fotoğraftaki gibi olamasa da en azından kilo anlamında buna yakın bir vücuda sahip olmaya çok yaklaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*