Cem Adrian, Side Festivali’nde sahne aldı

Cem Adrian, Side Festivali'nde sahne aldı

Yerli vatandaşlar yanı sıra, turistlerin de büyük ilgi gösterdiği, Side Antik Tiyatrosu’nda gerçekleşen konser büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Konseri izlemeye gelenler Adrian’ın şarkılarına eşlik etmeyi de ihmal etmedi.

5 oktavlık sesiyle bu konuda dünya üzerindeki ender seslerden biri olan Adrian’ın konseri öncesinde, Latin Quintet Grubu liman meydanında Latin müzikleri ile coşku ateşini yaktılar.

Latin rüzgarı ardından, Side Kültür Evi’nde Side Sohbetleri kapsamında Redd Grubu’nun solisti ve bas gitaristi, müzisyen Doğan Duru ile ‘Müzik Sohbetleri’ söyleşisi gerçekleştirildi. Söyleşide Duru, müzik kariyerini anlattı ve en sevilen şarkılarını söyledi. Söyleşi sonunda Doğan Duru, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e festival kapsamında kendilerini davet ettikleri için teşekkür etti.

Konseri seyircilerin arasından ailesiyle birlikte izleyen Belediye Başkanı Şükrü Sözen, konser sonunda Cem Adrian’a teşekkür çiçeği takdim etti. Tarihi Side Antik Tiyatrosu’nun kapasitesinin dolmasından sonra bir ara giriş kapıları mecburen kapatılınca vatandaşlar içeri giremedi. İçeriden çıkanlardan açılan yerlere konseri izlemek isteyen vatandaşlar, jandarma güçleri tarafından alındı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*