Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cem Karcı’nın ayrılığı sonrasında Gülperi dizisinin yeni yönetmenleri belli oldu!

Dizi Haberleri

Cem Karcı’nın ayrılığı sonrasında Gülperi dizisinin yeni yönetmenleri belli oldu!

Gülperi dizisinde dizinin başından bu yana yönetmenliği üstlenen Cem Karcı’nın ayrılığının ardından diziyi yönetecek yeni isimlerde belli oldu.

Cem Karcı'nın ayrılığı sonrasında Gülperi dizisinin yeni yönetmenleri belli oldu!

TIMS&B yapımcılığında Show Tv’de izleyici ile buluşan, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı Gülperi dizisinde Cem Karcı’nın yönetmenliği bırakması ardından, koltuğuna oturacak yeni isimlerde belli oldu.

Star Tv’nin büyük bir ilgi ile takip edilen, yine TIMS&B’nin yapımını üstlendiği Söz dizisini yöneten iki isim olan Metin Balekoğlu ve Yağız Alp Akaydın, Gülperi’nin dümenine oturan isimler oldu.

Söz dizisinde dönüşümlü olarak yönetmenlik yapan iki isim, 1’er hafta ara ile diziyi yönetiyorlardı. Yani 1 hafta Metin Balekoğlu, bir hafta Yağız Alp Akaydın, Söz dizisinin yönetmenliğini üstleniyorlardı.

Gülperi dizisinin yönetmenliğini de devralan iki isim, Gülperi’de de aynı yöntemi uygulayacaklar. Yine 1’er hafta aralıklarla dönüşümlü olarak, Gülperi’yi yönetecekler.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı