Cem Özer son sağlık durumu nasıl?

Cem Özer son sağlık durumu nasıl?

Usta oyuncu Cem Özer, rol aldığı ‘İstasyon’ isimli sinema filminde rol gereği atladığı çukur’da ayağını kırınca, hastaneye kaldırılmış burada geçirdiği ‘sara nöbeti’ nedeniyle de yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Hava embolisi bulunduğu endişesi ile şimdilik uyutulan ve sağlık durumu ciddiyetini koruyan Cem Özer’in son sağlık durumu ile ilgili olarak rol arkadaşı Umut Oğuz, bir kez daha hastaneye ziyaret etti.

Hastaneyi Ziyaret Etti

Ayağı kırıldıktan sonra da hastaneyi ziyaret eden Umut Oğuz, usta ismi yoğun bakıma alınması sonrasında bir kez daha ziyaret etti. Cem Özer’in sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Oğuz, “Çevresindeki olaylara tepki vermeye başladı, doktorları tarafından bir süre daha uyutulmaya devam edecek ancak çok şükür ki derin uyku durumu sona erdi. Hatta herhangi bir aksilik olmadığı taktirde Cem’in doktorları onun kızı Cemre’yi ve eşi Pınar’ı da görebileceğini söyledi. Cem Özer’in sağlığına kavuşması için dualarınızı eksik etmeyin.” diye konuştu.

Babasının yanından bir an olsun ayrılmayan kızı Cemre’de, “Dün gece doktorlarla iletişim kurmuş, sol ayağını oynatamıyordu onu oynatmaya başlamış. Pozitif yönde ilerleme var diyebiliriz.
Babamın sağlığı ve tedavi süreci hakkında birçok kanalda yanlış bilgiler veriliyor. Doktoru olmayan isimler çıkıp açıklama yapıyor. Hastalığı yağ embolisi değil, hava embolisi. O da epilepsi nöbetine neden oluyor. 1 yıl uyutulacak iddiaları da yalan. Babamın durumu iyiye gidiyor” açıklamasında bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*