Cem Özer’in sağlık durumu kötüleşti, yoğun bakıma alındı

Cem Özer'in sağlık durumu kötüleşti, yoğun bakıma alındı

Bir dönemin ünlü şovmenlerinden ve oyuncu Cem Özer, Sinan Çetin’in yönettiği, Afyonkarahisar’da çekimleri gerçekleşen filminde, rol icabı atlaması gereken çukur’a düşüp ayağını kırmıştı.

Talihsiz kaza sonrası hastaneye kaldırılıp, ameliyat olan ve geçtiğimiz günlere kadar durumu iyi olan Cem Özer aniden kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı.

Ameliyat sonrasında, eski eşi ve çocuğu yanı sıra rol arkadaşları ve sevenlerinin ziyaret ettiği Cem Özer’in bir anda durumunun kötüleşmesine anlam verilemezken, tedavi gördüğü İstanbul’da ki hastanede bir anda beklenmeyen bir sorunun gerçekleşmesi sonrasında yoğun bakım ünitesine alınarak, uyutulmaya başlandı.

Cem Özer’in kızı Cemre Özer, babasının sağlık durumunun kötüye gitmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*