Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cem Özer’in sağlık durumu kötüleşti, yoğun bakıma alındı

Magazin

Cem Özer’in sağlık durumu kötüleşti, yoğun bakıma alındı

Kısa bir süre önce rol aldığı filmin setinde talihsiz bir kaza geçirip, ayağı kırılan Cem Özer’in sağlık durumu kötüleşince, yoğun bakıma kaldırıldı.

Cem Özer'in sağlık durumu kötüleşti, yoğun bakıma alındı

Bir dönemin ünlü şovmenlerinden ve oyuncu Cem Özer, Sinan Çetin’in yönettiği, Afyonkarahisar’da çekimleri gerçekleşen filminde, rol icabı atlaması gereken çukur’a düşüp ayağını kırmıştı.

Talihsiz kaza sonrası hastaneye kaldırılıp, ameliyat olan ve geçtiğimiz günlere kadar durumu iyi olan Cem Özer aniden kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı.

Ameliyat sonrasında, eski eşi ve çocuğu yanı sıra rol arkadaşları ve sevenlerinin ziyaret ettiği Cem Özer’in bir anda durumunun kötüleşmesine anlam verilemezken, tedavi gördüğü İstanbul’da ki hastanede bir anda beklenmeyen bir sorunun gerçekleşmesi sonrasında yoğun bakım ünitesine alınarak, uyutulmaya başlandı.

Cem Özer’in kızı Cemre Özer, babasının sağlık durumunun kötüye gitmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz” diye konuştu.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı