Cem Yılmaz’ın esprilerine yaş sınırı!

Cem Yılmaz'ın esprilerine yaş sınırı!

Bu yılın başında Mart ayı gibi sahneleyeceğini ifade ettiği gösterisi için neredeyse 1 yıllık bir rötarda bulunan ünlü şovmen, 9 Mart 2019’da sahneye koyacağı yeni gösterisi ile Eventim Apollo’da açılışı yapacak.

Fiyatlarının 45.25 ve 111 arasında değiştiği biletler ise 5000 ile sınırlı olacak. 3500 kişinin oturarak, 1500 kişinin de ayakta seyredeceği gösterisi için ise espriler arasında ki argo ve küfürlü ifadeler nedeni ile yaş sınırlaması koyuldu.

Londra’daki gösterinin bilet satışını üstlenen oluşumun web sitesine, ünlü şovmenin gerçekleştireceği stand-up gösterisi, “Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, yeni şovunun dünya prömiyeriyle Londra’ya geliyor” ifadeleri ile tanıtıldı.

ESPRİLER YAŞ’A TAKILDI

15-18 yaş arasında ki gençlerin yalnızca aileleri ile katılması durumunda izleyebileceği stand-up gösterisinin 1500 kişilik ayakta izleyici için satılan biletlerinin de 3 günde tükendiği belirtildi.

EN TANINAN KOMEDYEN

Etkinliğin gerçekleşeceği Eventim Apollo’nun sitesinde 5000’nin üzeri gösteri yapan Cem Yılmaz için, “Yalnızca Türkiye’nin en tanınan komedyeni değil, aynı zamanda aktör, film yapımcısı, senarist, ve karikatürist” ifadelerine yer verildi.

10’dan fazla film yazıp, oynadığı bilgisine yer verilen sitede, en bilinen oyunu FUNDAMENTALS’dan sonra yeni bir oyun ile 9 Mart Cumartesi günü Eventim Apollo’da bilgisi yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*