Cem Yılmaz’ın güvenlik önlemi “YOK ARTIK” dedirtti

Cem Yılmaz'ın güvenlik önlemi "YOK ARTIK" dedirtti

Cem Yılmaz sevgilisi ile birlikte Bodrum Antik Tiyatro’ya gelerek, ünlü müzik grubu MFÖ’ü dinlemeye geldi. Samyeli ile bol bol fotoğraf paylaşan, ve birlikte vakit geçiren Cem Yılmaz’ın bu halleri, Samyeli’ye aşık olmuş dedirtmeye devam ediyor.

Cem Yılmaz kendisi bir hayli mutlu olsa da, geçtiğimiz akşam antik tiyatro’da ki tavrı hayranlarını hiç mutlu etmedi! Etrafına adeta görevliler ile etten duvar ören Yılmaz, yanına kimseleri yaklaştırmadı.

Yılmaz, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının her birinin isteklerini geri çevirirken, korumaları da çocuk, genç, yaşlı demeden yaklaşmak isteyenlere izin vermedi.

Yok Artık

En ön sırada ki yerlerine oturan çiftin bu yaklaşımı hayranları tarafında üzüntüye neden olurken, Güldür Güldür’ün sunucusu komedyen Ali Sunal ise Cem Yılmaz’ın kırdığı kalpleri, istekleri geri çevirmeyerek onardı.

cem yılmaz defne samyeli mfö konseri

Eşi ile birlikte konseri izlemeye gelen Kemal Sunal, koruma talebinde bulunmadığı gibi, gelen fotoğraf isteklerini kırmadı ve gönüllerde taht kurdu. Cem Yılmaz ise, 2 saat süren konser süresince, yanına kimseyi yaklaştırmadığı gibi, konser nedeni ile tıklım tıklım dolan tiyatro’da tüm merdiven alanları dolarken, kendi yanında ki merdiven boşluğuna dahi kimseyi oturtmadı.

Bir ara MFÖ sahnesine çıkarak, bateristlik yapan Cem Yılmaz, eğlenceli görüntüler oluştursa da, Cem abiii diye seslenen küçük bir çocuğun dahi yanına yaklaşmasına izin vermeyen korumasına müdahale etmemesi ile eleştirilerinde hedefi oldu.

cem yılmaz defne samyeli mfö konseri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*