Ceyda Düvenci bir başka seviyor

Ceyda Düvenci bir başka seviyor

Geçtiğimiz günlerde Bülent Şakrak’ın doğum günü için bir hayli hazırlık yapan ve kocasının doğum gününü ikinci kez kutlayan Düvenci, bu heyecanını takipçileri ile paylaşarak da “maşallah” dedirtti.

Eşinin ilk doğum gününde doğum yapması nedeni ile özenerek bir kutlama hazırlayamayan ve bunu kendine dert edinen Ceyda Düvenci, “ben doğum günü kutlayamam hiç, herkesler tatilde olur hep” diyen eşine unutamayacağı bir doğum günü hazırladı.

Ailesi ve dostları ile birlikte harika bir doğum günü partisi organize eden Ceyda Düvenci, eşine ithafen de duygulandıran, bir o kadar da kıskandıran Ceyda Düvenci şu kelimeleri not düştü:

Bir Başka Sevgi

“Tanıştığımız gün uzun sohbet arasında ‘ben doğum günü kutlayamam hiç, herkesler tatilde olur hep’ dedi… Ben de aklıma o gün koydum. ‘Dedim ki içimden ‘40 yaş doğum gününü unutamayacaksın sevdiğim’ gerçekten de unutamadı çünkü baba oldu ve kutlama yapamadık. Bu sene hayalini kurduğum doğum gününü yapabilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum sevdiğime hemen teşekkürümü haykırmak isterim. Ama asıl özetim şudur ki kendinizi de sevdiğinizi de şımartın bol bol. Dostlarla sarmalansın etrafınız. Hayatınızda unutulmaz günleriniz bol olsun… mutluluk için abartmaktan çekinmeyin seni seviyorum aşkım.”

ceyda düvenci bülent şakrak doğum günü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*