Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Chloe Loughnan, Süreyya Yalçın’ın misafiri oldu

Magazin

Chloe Loughnan, Süreyya Yalçın’ın misafiri oldu

Geçtiğimiz haftalarda iş için bulunduğu Miami’de trafik kazası geçiren Chloe Loughnan’ın kaza sonrası ilk fotoğrafı, Süreyya Yalçın’ın evinden geldi.

Chloe Loughnan, Süreyya Yalçın'ın misafiri oldu

Serdar Ortaç ile boşanacakları ile konuşulan, geçtiğimiz haftalarda Miami’de motor kazası geçirmesi sonrasında hastanedeki tedavisi sona eren Chloe Loughnan sosyete’nin ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın’ın evine misafir oldu.

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Süreyya Yalçın, Amerika’da bir süre daha tedavisi gözlemlenecek olan Serdar Ortaç’ın eşini evinde misafir edecek. Loughnan’ın annesi Lucy’de bu süre zarfında Süreyya Yalçın’ın evinde, kızının yanında kalacak.

Türkiye Miami Başkonsolosu Burç Ceylan ve eşi Aslı Ceylan, Süreyya Yalçın’ın evini ziyaret ederken, bu ziyaretten de bir hatıra fotoğrafı çekildi. Kolu sarılı olduğu görülen Chloe Loughnan’da kaza sonrasında ilk kez görüntülenmiş oldu.

chloe loughnan kaza sonrası ilk fotoğraf

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı