Ciciş kardeşlerden bir skandal daha! Saç saça baş başa kavga ettiler

Ciciş kardeşlerden bir skandal daha! Saç saça baş başa kavga ettiler

Yaptıkları, hareketleri ve paylaşımları ile adından söz ettiren, geçtiğimiz yıl da polise mukavemet edip, sahte ihbarda bulunarak gündeme gelen Ciciş kardeşler, birbirini yerlerde sürükledi.

2. sayfa programında yer verilen görüntülerde iki kardeşin birbirine girip, saçını başını yolduğu, birbirlerini yerlerde sürüklediği görülüyor. Nezih tatil beldelerinden Alaçatı’yı ortalığa katan kavga’da kardeşler birbirine düşmanı gibi saldırdı.

Baş Başa Kavga

“Senin kafan güzel mi” diye birbirine bağırıp çağıran iki kardeşten Ceyda Ersoy, kardeşi Esra Ersoy’u acımasızca yerlerde sürükleyip, darp etti. İki ismi bu kez kavga ettiren neydi bilinmez ama, sosyal medya’da “haber olmaya çalışıyorlar” diye tepkiler yağdı.

ciciş kardeşler kavga

Hatırlanacağı üzere iki kardeş geçen yıl bir skandala imza atıp, kardeşimin böbreğini aldılar diye sahte bir ihbar ile polis teşkilatını ayağa kaldırıp, ardından olay yerine gelen polis memurlarına saldırıp, mukavemet ederken görüntülenmişlerdi.

O dönem, bulundukları daireden koridora çıkan Ceyda Ersoy, aynı katta bulunan diğer dairelerin zillerine basarak kapılarına vurmaya başladı. Bu sırada Esra Ersoy da, elinde organ olduğunu iddia ettiği poşetle koridora geldi. Muhafaza etmek için kendisinden elinde bulunan poşeti isteyen polislere vermeyen Esra Ersoy, iftira ve hakaret ederek, ‘polis değilsiniz siz’ gibi söylemlerde bulundu. Bu sırada bir polis memuru, delil amaçlı olarak yaşananları telefonunun kamerası ile kaydetmeye başladı. Olay yerine gelen Ersoy kardeşlerin annesi Fadime Şeker de olaya müdahalede bulunmaya başladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*