Cihat Tamer, canlı yayında Emrah’a cevap verdi

Cihat Tamer, canlı yayında Emrah'a cevap verdi

Teve2’de yayınlanan 2. sayfa programına telefonla bağlanan Cihat Tamer, Emrah’ın sözleri okunurken, ifadeleri yersiz bulacak ki gülmeye başladı. Usta isim kendisine karşı bu kadar saygısızca davranan Emrah için, ben o programda ne demişim ki bu kadar konuşmuş, kötü bir şey söylediğimi sanmıyorum ama kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur, ben başka bir şey söylemek istemiyorum dedi.

Canlı yayında konuştu

Emrah’ın bu mesajımla belki ona bir faydam dokunur diyen Emrah için, “Valla ben fazla bir şey konuşmuyorum artık. Kurt kocayınca köpeklerin maskarası oluyor, ona da hayırlı günler diliyorum” diye konuştu.

Sunucuların aranızda daha önceden bir gerginlik mi vardı demesi üzerine, “Hayır hiç bir problemim yok dedi. Yalnızca yıllar önce Emrah’ın filminde onun babasını oynamam için çağrılmıştım, bende Emrah ile oynamam diyerek reddetmiştim. Emrah ben çok iyi oyuncuyum derken, ben de iyi oyuncu olmak öyle kolay değil dedim” diye sözlerine devam etti.

Ego kültür farklılığı, yetişme tarzı, aile gibi nedenlerle değişen bir unsur, fazla bir şey söylemek istemiyorum diye tekrar etti.

Usta oyuncu kendisine sorulan, gençlerden kimleri beğeniyorsunuz sorusu için, isim olarak bilemiyorum epeyce yaşlandım tabi resimlerini görünce tanıyorum diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*